Tilbake til alle rapporter

Det er defekt lys på Indrevær kai

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:23, fre. 15 november 2019

Sendt til Solund og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Lyset i stolpen på Indrevær kai er ute av funksjon

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?