Tilbake til alle rapporter

Parkerer bilen i veien i Sørliveien

Rapportert i kategorien Parkering anonymt 19:00, lør. 16 november 2019

Sendt til Nittedal 4 minutter senere

Sørliveien 24 bruker Sørliveien som parkeringsplass hele tiden. De parkerer rett intill fortauet midt i kjørebanen. Dette skaper farlige situasjoner da er er stor trafikk nedover her på morgener og ettermiddager. Nr. 24 har stor innkjørsel med plass til flere biler.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:00, søn. 15 desember 2019

  • Det blir ikke løst. Det er ikke parkering forbudt der.

    Publisert anonymt 16:00, søn. 15 desember 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:37, fredag 17 januar 2020

  • Skjønner at de ikke kan gjøre noe når det ikke er parkering forbudt.

    Publisert anonymt 06:37, fredag 17 januar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter