Tilbake til alle rapporter

Manglende fotgjengerovergang

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp av Ellen Skjold Kvåle 14:56, man. 18 november 2019

Sendt til Rælingen 4 minutter senere

Det har mangla fotgjengerovergang her i mange år. Det var en her før, men den blei av ubegripelige grunner fjerna, og nå er det nesten umulig å komme over vegen her. Det er tett trafikk på Rælingsvegen, og nå som Strømsveien er stengt pga leirras er det enda mer trafikk her, og vi kommer nesten ikke over vegen til bussholdeplassen eller til gang- og sykkelveg. Det er en kilometer til neste fotgjengerovergang i begge retninger.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter