Tilbake til alle rapporter

Manglende fotgjengerovergang

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp av Ellen Skjold Kvåle 14:58, man. 18 november 2019

Sendt til Rælingen 1 minutt senere

Det mangler fotgjengerovergang her, slik at det er nesten umulig å komme over gata for å komme til eller fra bussholdeplassen. Det er stor trafikk på Nedre Rælingsveg, og dette gjør bussen nesten ubrukelig, da en ikke kan komme til eller fra bussholdeplassen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter