Tilbake til alle rapporter

Vegskulder forsvinner

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Ola Akselberg 23:15, man. 18 november 2019

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Etter flommen 231217 ble det meldt inn at vegskulder var borte. Det blir bare verre og verre. Bildene er gamle, og det er blitt enda verre i dag.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:05, tir. 17 desember 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:04, tirsdag 14 januar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:09, tirsdag 11 februar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:18, onsdag 11 mars 2020

  • Blir bare verre

    Sendt inn av Ola Akselberg 12:18, onsdag 11 mars 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:07, torsdag 9 april 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter