Tilbake til alle rapporter

Ingen lys

Rapportert i kategorien Gatelys av jon-christian 17:06, ons. 20 november 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 4 minutter senere

Det er ikke noe lys i gatelykten. Vært mørk i 3 dager

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:34, ons. 18 desember 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:55, onsdag 15 januar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:56, onsdag 12 februar 2020

  • Ingenting er gjort. Fortsatt mørkt

    Sendt inn av jon-christian 21:56, onsdag 12 februar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:33, torsdag 12 mars 2020

  • Tar for lang tid

    Sendt inn av jon-christian 12:33, torsdag 12 mars 2020

  • Det tok lang tid

    Sendt inn av jon-christian 17:25, torsdag 9 april 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter