Tilbake til alle rapporter

Busskurene på fortaussiden blir aldri brøytet.

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Øyvin Høegh Wevle 18:32, man. 25 november 2019

Sendt til Lenvik og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Etter snøfall blir det liggende snøskavler i skurene etter brøyteren. Etterhvert blir det is og farlig og ubekvemt å bruke skurene. Håper dere kan få en slutt på dette, har vært slik lenge.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:42, tir. 24 desember 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:15, tirsdag 21 januar 2020

  • Resultatløst

    Sendt inn av Øyvin Høegh Wevle 21:15, tirsdag 21 januar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter