Tilbake til alle rapporter

Ca 10 mørke gatelys rundt Storeklubben

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:00, man. 25 november 2019

Sendt til Askøy og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Fra avkjøring mot Kleppestø fra Stongafjelltunnelen og nedover mot rundkjøring er det ca 10 mørke lamper.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:25, man. 23 desember 2019

  • Fortsatt mørkt.

    Publisert anonymt 21:25, man. 23 desember 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:59, mandag 20 januar 2020

  • Her skjer det ingenting.

    Publisert anonymt 21:59, mandag 20 januar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:30, tirsdag 18 februar 2020

  • Problemet er løst

    Sendt inn av Stig-Esben Olsen 21:48, onsdag 11 mars 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter