Tilbake til alle rapporter

Forsøppling og farlige kjøreforhold

Rapportert i kategorien Dumpet skrot anonymt 21:59, man. 25 november 2019

Sendt til Kvinnherad mindre enn et minutt senere

Det blir dumpet allt fra blomstrer, thuia,stein betong maling isopor plast, det er også tilgrising av veg, med mold og gjørme, dette er kjempefarligt , spesielt for mopeder osv. Men også sidan det er 80 sone. Dette må det bli ein stoppar for at dei lokale bønder kan nytta hovudvegen til annleggsveg.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?