Tilbake til alle rapporter

Slitt skilt i Storgata på Raufoss

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 02:10, tir. 26 november 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestre Toten 4 minutter senere

Like ved Storgata 54 på Raufoss, er det et veldig slitt skilt som varsler om at det er en rundkjøring 100 m lenger nord. Skiltet trenger å byttes ut etterhvert. Har ikke noe bilde å legge inn på nettsiden akkurat nå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:30, tir. 24 desember 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:44, fre. 24 januar 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 16:07, fre. 21 februar 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter