Tilbake til alle rapporter

Glatt gangveg

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 09:29, ons. 27 november 2019

Sendt til Førde og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Gangvegen mellom Tefrevegen og Slåtten skule er nokre stader svært glatt og treng strøing.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Manglar gatelys på gangbrua over Anga

    Sendt inn av Gunnar Gytri 09:16, tir. 3 desember 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter