Tilbake til alle rapporter

Store hull i asfalten

Rapportert i kategorien Hull i vei av robert astrup 11:01, ons. 27 november 2019

Sendt til Fjell og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Det har vært hull i veien i flere måneder i krysset til temahuset,bygg og bolig,sartorparken

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:17, ons. 25 desember 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:43, onsdag 22 januar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:34, onsdag 19 februar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter