Tilbake til alle rapporter

Det er helt umulig å komme seg fram med barnevogn på gangvei, eller vei. Ingen av delene er skrapet/ brøytet. Må avgårde på viktig møte. Æ e fly- forbanne på kommunen.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Gerd Karlsen 11:57, tir. 3 desember 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Dårlig, - elendig vedlikehold av veien vår

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:36, tir. 31 desember 2019

  • Hei, Vi er nå fornøyd med brøyting av Skjermveien. Det er blitt en stor forbedring.

    Sendt inn av Gerd Karlsen 17:40, tirsdag 25 februar 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter