Tilbake til alle rapporter

Rødt lys opp mot Johan Becks gate, virker ikke.

Rapportert i kategorien Trafikklys av Lars Lyngnes 16:12, tir. 3 desember 2019

Sendt til Horten og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Pæra i det røde lyset virker ikke. (Stolpen som står i Johan Becks gate.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Veldig bra. Fint å legge inn et sted, så trenger ikke "hvermansen" finne ut av om det er fykes- eller kommunal vei.

    Sendt inn av Lars Lyngnes 11:29, fre. 3 januar 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter