Tilbake til alle rapporter

Pæra har gått i lyktestolpen.

Rapportert i kategorien Gatelys av Jeanette Ovesen Strand 07:44, fre. 6 desember 2019

Sendt til Statens vegvesen region nord og Balsfjord 1 minutt senere

Pæra gikk for ei uke siden, og det er veldig mørkt i gata utenfor huset vårt. Jeg har to barn, og det bor flere i nabohusene, som ikke vises særlig. I tillegg er det fryktelig glatt ute, og det er vanskelig å se hvor man kan gå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:20, onsdag 8 januar 2020

  • Jeg har forståelse for at ting kan ta lenger tid rundt jul og mange helligdager. Likevel er dette midt i mørketida, så gata er bekmørk, det bor mange barn her, og det er skolevei, så jeg hadde håpet det skulle gå litt fortere å få ordnet dette.

    Sendt inn av Jeanette Ovesen Strand 13:20, onsdag 8 januar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter