Tilbake til alle rapporter

Fartsdumper

Rapportert anonymt 11:33, ons. 13 juli 2011

Sendt til Vestfold og Stokke 1 minutt senere

Pga en barnehage som eksisterte i en kort tid ble det satt opp flere fartsdumper og fartsgrense satt ned til 30 Km/t. Ingen respekterer denne fartsgrensen og det gjør alle som trafikkerer der til lovbrytere og fartsgrensen som er på stedet nå er helt unødvendig

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:16, tor. 11 august 2011

  • Stokke kommune kommer ikke til å endre fartsgrensen eller til å fjerne fartshumpene i det aktuelle området. Det ligger flere hus langs den aktuelle veistrekningen og Stokke kommune vurderer det som fornuftig å opprettholde dagens situasjon.

    Mvh
    Frode Strange Overingeniør eiendom og kommunalteknikk Stokke kommune

    Sendt inn av Frode Strange 18:27, tir. 16 august 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter