Tilbake til alle rapporter

Gatelys som ikke virker.

Rapportert i kategorien Gatelys av Geir Hansen 11:21, fre. 6 desember 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Søgne 3 minutter senere

Nummer to fra krysset rett ved busstoppet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:20, lørdag 4 januar 2020

  • Ikke en ting er blitt gjort etter én måned.

    Sendt inn av Geir Hansen 00:20, lørdag 4 januar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter