Tilbake til alle rapporter

Fiks rundkjøringa!!

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 19:01, ons. 13 juli 2011

Sendt til Statens vegvesen region sør og Grimstad 3 minutter senere

Rundkjøringa ved Kiwi i lillesandsveien, har i lengre tid sett ut som den har eksplodert!! Noen i grimstad kommune må da ha sett dette.. Det må da være mulig å få fikset dette, da det er til stor fare for biler, sykler og andre som ferdes i veien. I tillegg er det irriterende at slike ting ikke blir fikset innenfor rimelig tid!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:54, ons. 10 august 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter