Tilbake til alle rapporter

Grener fra tre har truffet garasje

Rapportert i kategorien Trær anonymt 14:35, man. 9 desember 2019

Sendt til Re 4 minutter senere

Trær i Undrumsdalveien er dårlige, og grener har truffet garasje i Solbyveien 24 bak jordvollen. Ønsker at det ryddes opp, og at farlige trær fjernes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter