Tilbake til alle rapporter

Glatt

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 15:37, tir. 10 desember 2019

Sendt til Førde og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Middagsteigen har ikke blitt brøyta skikkelig hittil i vinter. Nå ligger det et tjukt lag av snø/is langs hele gata. Vedkommende som blir leid inn til å brøyte har heller ikke hørt om grus/sand, så dette blir ikke brukt heller. Med det været som er meldt fremover hadde det vært veldig greit om noen kunne kommet og strødd litt, kanskje til og med tatt med litt salt i blandingen. Dette er en gate med svinger, bakker, barnefamilier og nå også masse trafikk(med parkerte biler i veibanen) i forbindelse med et byggeprosjekt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter