Tilbake til alle rapporter

Farlig fotgjengerovergang

Publisert av pe.vevelstad@gmail.com 08:19, ons. 11 desember 2019

Sendt til Melhus og Sør-Trøndelag 1 minutt senere

Det er ikke trafikklys, og bilene ser ikke fotgjengere med refleks/led-lys. Det er flere barn (fra ungdomsskolen om morgenen) som krysser overgangen. Senest i dag (11.12.19) var det to biler som kjørte forbi i full fart, selv om motsatt kjøreretning hadde stoppet og stått der en stund. Det har vært så mange påkjørsler her på strekningen, så dette må gjøres noe med.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter