Tilbake til alle rapporter

Gatelys ved innkjøring til Lerkeveien har vært mørkt siden 8/12-19

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:05, ons. 11 desember 2019

Sendt til Hobøl og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Gatelys ved innkjøring til Lerkeveien har vært mørkt siden 8.12-19

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 22:43, ons. 8 januar 2020

  • Dårlig

    Publisert anonymt 22:43, ons. 8 januar 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 11:41, tor. 6 februar 2020

  • Det tok alt for lang tid Det tok 6 uker før det ble iorden

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 11:41, tor. 6 februar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?