Tilbake til alle rapporter

Mørkt område

Rapportert i kategorien Gatelys av Anders Gudmundsen 06:15, tor. 12 desember 2019

Sendt til Fet og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Mørkt område fra rv22 opp mot hovinhøgda skole

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 07:41, tor. 9 januar 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 08:01, tor. 6 februar 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Anders Gudmundsen 08:01, tor. 6 februar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?