Tilbake til alle rapporter

Det er ikke strødd her , og det mangler sand i sandkassa på toppen av bakken.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 08:47, tor. 12 desember 2019

Sendt til Åsnes og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Det er dårlig med strøing i denne veien . Litt sand i sandkassa hadde også vært fint !

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?