Tilbake til alle rapporter

Gate lys helt mørkt utenfor Hagaliveien 15

Rapportert i kategorien Gatelys av Erik Rognerud 20:34, tor. 12 desember 2019

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Gatelyset har ikke virket på flere uker, lyset har av og til virket noen minutter for så å slukke helt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei gatelyset har virket noen dager, men nå er det slukket igjen - dette gjelder utenfor Hagaliveien 15, 1358 JAR

    Publisert anonymt 09:35, ons. 25 desember 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter