Tilbake til alle rapporter

Nesten ikke kjørbar vei, huller, humper og dårlig vei, samt døde trær som falle rned når det blåser

Rapportert anonymt 10:35, fre. 13 desember 2019

Sendt til Østfold og Halden 5 minutter senere

Det er på tide at denne dårlige veien får asfalt, eller annet fast dekke, samt at trær blir tatt ned og plantet nytt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:42, lørdag 11 januar 2020

  • Det virker som om de ikke vil forbedre denne veien, den ødelegger mange biler. Trærne får blåse ned av seg selv. Statens vegvesen bryr seg ikke.

    Publisert anonymt 16:42, lørdag 11 januar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter