Tilbake til alle rapporter

Lause taksteinar Gamlebanken, maqngelfull avsperring

Rapportert anonymt 18:32, lør. 14 desember 2019

Sendt til Førde og Sogn og Fjordane 3 minutter senere

Eg vart på siste møte i Førde bystyre oppmerksom på at det er nedfall av takstein frå Gamlebanken. I dag var eg i området, og kunne sjå det kun er sperra med band og ikkje gjerde. Eg meinar det er for dårlig, med tanke på at både barn og ikkje minst i desse tider, rusa personar som ikkje tek omsyn til sperringa med band. Her bør de sette opp gjerde å fort som råd er.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter