Tilbake til alle rapporter

Mørkt område på parkeringsplass for skolen.

Rapportert i kategorien Gatelys av Anders Gudmundsen 08:22, søn. 15 desember 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Fet 2 minutter senere

Der er to lamper i hver stolpe her og de som er opp mot barnehagen lyser, men de som skal lyse opp p-plass er mørke. Er litt ekkelt og kjøre her i mørket ved levering/henting av barn. Bør fikses.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:43, søndag 12 januar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:33, søndag 9 februar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter