Tilbake til alle rapporter

Lyspærer har gått i mange av gatelyktene i Risør sentrum

Rapportert i kategorien Gatelys av Unni Olimb Norman 19:34, man. 16 desember 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Risør 1 minutt senere

Lyspærer virker ikke ved: - krysset Strandgata / Hasdalgata - krysset Strandgata / Tangengata - Strandgata vis a vis Grape Soda frisør i nr 21 - 2 lave lyssøyler i parken ved Tollboden / Risør politistasjon - lysstolpe ved Torvet vis a vis Matkroken i Strandgata 3 - lysstolpe ved Torvet vis a vis Beisland Blomster i Strandgata 1 - Storgata 9, ved Embla Design - I krysset mellom Storgata og Carstensensgate 1.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter