Tilbake til alle rapporter

Defekte lyspærer i gatelys.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 17:25, tir. 17 desember 2019

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Gatelys lyser ikke i alle stolper.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 18:03, tir. 14 januar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?