Tilbake til alle rapporter

Gatelys som ikke virker, nr 2 og nr 4 fra krysset retning Årosskogen, på nordsiden av veien.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:18, ons. 18 desember 2019

Sendt til Søgne og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Har vær uten lys en god stund.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 19:23, ons. 15 januar 2020

  • Har også nå i ettertid sendt melding om dette på Kristiansand kommunes hjemmesider.

    Publisert anonymt 19:23, ons. 15 januar 2020

  • Nå er lysene reparert!

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 11:58, ons. 22 januar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?