Tilbake til alle rapporter

Fartskilt er snudd - usnylig ved Vollebekk Skole

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av emuziek 15:06, tor. 19 desember 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

30 km/t skilt er snudd slik at de er usynlig ved Vollebekk Skole - Brobekkveien 1. Denne må snu/ vri litt slik at bilister ikke kjøre for fort.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av emuziek 21:43, torsdag 16 januar 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter