Tilbake til alle rapporter

Mange gatelys ute av drift .

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:43, fre. 20 desember 2019

Sendt til Moss og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Gatene Røysveien , Osloveien og Halløkka . Mange mørke stolper , det har det vært i lang tid . Nå i disse mørke tider , bør dette repareres ASAP.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:55, onsdag 22 januar 2020

  • Når jeg rapporterte dette for 1mnd , syns jeg dette tar lang tid nå på vinteren og i den mørkeste tiden av året. Nå er flere lys ute av drift , Korsveien , gangsti fra Korsveien og ned til skolen, Røysveien på toppen , og gangsti ved fotball banen .

    Publisert anonymt 20:55, onsdag 22 januar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter