Tilbake til alle rapporter

Skilt på liten trafikkøy brukket og ligger nede, skilt viser pil om kjøreretning.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Jan Nielsen 10:54, man. 23 desember 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Skilt tydeligvis kjørt ned og ødelagt på liten trafikk øy.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:47, mandag 20 januar 2020

  • Gikk forbausende raskt, bra jobba😁

    Sendt inn av Jan Nielsen 14:41, onsdag 19 februar 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter