Tilbake til alle rapporter

25 cm dypt hull i veien rett på oversiden av tbane sporet

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Lars Kristian Bjørløw 10:43, ons. 25 desember 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

25 cm dypt hull i veien rett på oversiden av tbane sporet

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette ble løst i romjulen. Veldig bra.

    Sendt inn av Lars Kristian Bjørløw 12:00, onsdag 22 januar 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter