Tilbake til alle rapporter

Dårlig utført arbeid i Mortensrudveien

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Tom Enoksen 15:56, tor. 26 desember 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Har lagd sak på dette tidligere, fortsatt problem med vann som renner ut på fortauet og Mortensrudveien. Vannet renner nedenfor kummen som er satt opp nylig.i

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Stebråtveien nedover bakken og ut på flaten er i veldig dårlig forfatning. Noen hullet man ikke før kjøre oppi

    Publisert anonymt 15:33, fre. 27 desember 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:43, torsdag 23 januar 2020

  • Kan ikke se at det er gjort noe!

    Sendt inn av Tom Enoksen 17:43, torsdag 23 januar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter