Tilbake til alle rapporter

To gatelys som ikke lyser

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 16:26, tor. 26 desember 2019

Sendt til Vaksdal og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

To gatelys som ikke lyser, en på hver side av svingen. Muligens flere på strekningen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:49, lørdag 25 januar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 02:03, mandag 24 februar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter