Tilbake til alle rapporter

Slaghull/ utvasket utskjæring i asfalt

Rapportert i kategorien Hull i vei av Rune Svendsen 03:18, fre. 27 desember 2019

Sendt til Statens vegvesen region nord og Hadsel 2 minutter senere

Kraftig slaghull, de som vet om det kjører utenom og bruker oppmerksomhet på dette og ikke på krysset og fotgjengerovergangen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ser ikke ut for at det gror igjen av seg selv, forsøk annen reparasjonsmetode!

    Sendt inn av Rune Svendsen 16:55, lørdag 22 februar 2020

  • Reparert! ttt men er ordnet nå

    Sendt inn av Rune Svendsen 18:02, lørdag 21 mars 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter