Tilbake til alle rapporter

Ikke gatelys langs Trysilvegen

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:59, fre. 27 desember 2019

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

På strekningen mellom avkjøringen til Andreas Grøttings veg og avkjøringen til Sandbakken, langs Trysilvegen, er gatelysene mørke. De har manglet lys som virker i noen uker nå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 17:29, fre. 24 januar 2020

  • Nå har det vært mørkt på denne strekningen langs riksvegen (Trysilvegen, mellom avkjøringen til Sand bakken og Sagtjernet) i halvannen måned - og det er en måned siden jeg meldte inn feilen - og det er fortsatt mørkt...

    Publisert anonymt 17:29, fre. 24 januar 2020

  • Still open, via questionnaire, 17:53, fre. 21 februar 2020

  • Fortsatt like bekmørke gatelys på den nevnte strekningen... :(

    Publisert anonymt 17:53, fre. 21 februar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?