Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelys i kryss ved EUS (Strandbydgsvegen)

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 09:00, fre. 27 desember 2019

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

I krysset ved utkjøringen til Strandbygsvegen, rett ved ungdomsskolen ved på/avkjøringene til Torggata og Korsbakkvegen, er gatelysene mørke. De har vært uten lys noen uker nå (3-4 gatelys).

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 17:30, fre. 24 januar 2020

  • Det tok mange uker, men nå er det lys der igjen.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 17:30, fre. 24 januar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?