Tilbake til alle rapporter

Lys ved bussholdeplass er mørkt

Rapportert i kategorien Gatelys av Tom Nygård 19:10, lør. 28 desember 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 5 minutter senere

Pære ødelagt, mørkt ved bussholdeplassen. Stolpenr. 29503.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:23, lør. 25 januar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:53, lør. 22 februar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:45, lør. 21 mars 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter