Tilbake til alle rapporter

Tett sluk

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Per Høgstrøm 13:25, søn. 29 desember 2019

Sendt til Moss 4 minutter senere

Under en Mads gørr som har samlet seg med årene er nå sluket borte! Søppelbilen gjør en sving bort på hjørnet der sluket nå er helt gjemt av gørr Det er mange år siden det ble ryddet for dette sluket. Som bildene også viser ligger strømmførende kabel bare på fjellet utildekket. Dette bør også gjøres noe med.

PS. Telenor er de siste som gjorde/gravde for og sette opp en boks ved siden av sluket. Tror nok noe av ansvaret hviler på dem også!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:23, søndag 26 januar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter