Tilbake til alle rapporter

Skeivt gatelys. Mørkt i hele feltet.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 17:21, søn. 29 desember 2019

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Gatelykten ved snuplassen her har stått meget skeivt/skakt i flere år. Meldt inn flere ganger, men fortsatt ikke rettet opp. Den siste måneden har hele feltet vært mørktlagt døgnet rundt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:40, søndag 26 januar 2020

  • Lykten ble skeiv etter at en kommunal tjenestebil skled av den isete veien og inn i stolpen.

    Publisert anonymt 19:40, søndag 26 januar 2020

  • Lyktestolpen fortsatt like skeiv. Håper det kan fikses så fort det blir varmere og evt. tele i bakken er borte.

    Publisert anonymt 09:54, mandag 2 mars 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter