Tilbake til alle rapporter

Veldig mange mørke lys langs RV 21 fra møllergata saugbrugs og helt opp til REMA i Tistedal.

Rapportert i kategorien Gatelys av Frank Roger Los 22:32, søn. 29 desember 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 3 minutter senere

Det er mange mørke lykter langs RV 21 opp mot Tistedal.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter