Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av vibeke.b.holthe@gmail.com 16:38, torsdag 2 januar 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Malvik 1 minutt senere

Gatelys virker ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er noe feil med jordfeilbryter i området. Det feilsøkes nå, forhåpentligvis blir feilen utbedret raskt.

    Sendt inn av Randi Garberg 13:31, fredag 3 januar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter