Tilbake til alle rapporter

Gatelys i Finstadlia og Nesåsveien er mørk, hele veien.

Rapportert i kategorien Gatelys av Toralf Bakketun 08:24, fredag 3 januar 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Lørenskog mindre enn et minutt senere

Gatelys i Finstadlia og Nesåsveien er mørk, hele veien. Var mørt 1. januar, 2. januar og også mørkt idag.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Toralf Bakketun 20:24, fredag 31 januar 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter