Tilbake til alle rapporter

Gatelys i ustand

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:19, fre. 3 januar 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Volda mindre enn et minutt senere

Eit av tre gatelys i delen av råsa mellom sjukehuset og Røyslidvegen er i ustand. Det er ein mykje nytta gangveg, også av born og der bør vere god belysning heime vegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:17, lør. 1 februar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter