Tilbake til alle rapporter

Nedanfor Holtemyrane 22 er det grove eit stort hol midt i ein mykje brukt turveg.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 13:19, mandag 6 januar 2020

Sendt til Førde og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Holet vart grove for fleire månader sidan. Ser ut som nokon har grove opp og skal bytte nokre rør. Ved sidan av holet ligg der fleire plank( 2 toms 4) der spiss spikar stikk rett opp. Dette kan skade både folk og dyr. Veit kommunen kven som har gjort dette, og når arbeidet er planlagt ferdigstillt?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter