Tilbake til alle rapporter

Ved busstoppet som heter Nattlandsfjellet, er gatelyset gått.

Rapportert i kategorien Gatelys av Gro K Bjørgaas 07:19, torsdag 9 januar 2020

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Ved busstoppet som heter NATTLANDSFJELLET, er gatelykten gått og det er derved helt mørkt på denne strekningen. Farlig, da dette også er skolebusstopp og et sted mange krysser veien. Også flere inn- og utkjøringer her og like etter en stor og uoversiktlig sving.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter