Tilbake til alle rapporter

Gatelysene lyser ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 07:35, torsdag 9 januar 2020

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

Gatelysene i gata lyser ikke, ser ut som det gjelder paralell gatene her også.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 19:12, torsdag 6 februar 2020, markert som fikset

  • Gatelys i Tjernstubben Mandal virker ikke

    Sendt inn av Per Ivar Søbstad 23:38, søndag 12 juli 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter